TURYSTYKA I REKREACJA forum roku 2009-2012

ul. Św. Marcin 40, 61-807 Poznań tel. (061) 851 69 71 tel./fax (061) 855 14 68 email: szkola@wwstiz.pl


#1 2010-10-30 22:57:32

 Wojciech 'Antonio' Iliew

Administrator

status nyggerdogg@aqq.eu
6989816
Call me!
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 16
Punktów :   

Bonkers, przywitaj sie!

Dobrze misie moje... to jest temat tymczasowy, mozna na nim pisac bez rejestracji, wiec jesli ktos ma problemy z nawigacja po forum niech smialo pisze, a problem jakos wspolnymi silami rozwiazemy...

Na poczatek przepraszam was za ten amatorski brak polskich znakow w watkach, ale jak juz pewnie co niektorzy wiedza moj komp przechodzi dluga i nie tania operacje przeszczepu karty graficznej i napraw ogolnych: napedu, dysku, chlodzenia, diodek, karty dzwiekowej, plyty glownej [... 10 minut pozniej...] no i jeszcze paru innych rzeczy i siedze na zastepczym bez polskiego slownika.

Dobrze by bylo jesli przeczytacie zasady forum (wyswietlaja sie przy zakladaniu konta), a nie tylko je zaakceptujecie i polecicie dalej. Jest ich naprawde malo, ale sa wazne.
Czytajcie podpisy tematow i watkow

Forum jest ciagle rozbudowywane- czekam na wasze propozycje, dotyczace forum w odpowiednim dziale (sub-forum "organizacja forum" w temacie "organizacja".

Jesli tak sie stanie (w co watpie z powodu nielicznej grupy) ze bedzie pare osob online jednoczesnie polecam ze skorzytania z chatboxa na stronie glownej.

Kazdy kto ma notatki powinien je wrzucic na serwer (wiecej informacji w do tego przeznaczonym temacie). Konczy sie albowiem antoniowa dobroc i pora zeby co niektore pijawki zaczely robic cos dla grupy.Owszem,  bede sie nimi dzielil, ale jak wiadomo, czesto sie spozniam, albo cos mi wypada i nie mam wszystkich notatek, dlatego jesli ktos cos tam ma to niech dorzuci.

Mam nadzieje, ze forum jest wystarczajaco orientacyjne i latwe w nawigacji. Narazie zmian estetycznych nie wprowadzam.
Kfiotki? slonecka? samochodziki? ... wodka i konopie? pomyslimy ;]

w kupie sila.
Trzymajcie sie misie moje! milego chasania i kopytkowania po forum

UWAGA!
Na forum grasuje SUPER NIANIA! ;D
Wszelkie przeklenstwa i obrazy (i niektore przerazliwe bledy ort.) beda cenzurowane/poprawiane i podsylane do admina wymierzajacego kare pejczykiem, czyli do mnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chavala.pun.pl www.ligaf1mania08.pun.pl www.podbociankiem.pun.pl www.narutoxgierka.pun.pl www.smiertelnaopowiesc.pun.pl